středa 10. února 2016

Made to move aneb Barbie v pohybu černoška

V panenkářské skupině se začaly objevovat fotky s novými panenkami od Mattela, které mají úplně nové tělo plné kloubů. Jsou tak neskutečně pohyblivé. Nejdříve mě podle fotek toto tělo děsilo, ale líbila se mi moc černoška, která se v první vlně vydaných panenek objevila, že jsem si řekla, že na zkoušku ji objednám. 
Tak už je doma a představuji ji dříve na svých stránkách než jakékoliv novinky, které jsou už dávno hotové. Je to krásná panenka svou tváří Asha, její pohyblivost je opravdu úžasná - snad lepší než moje panenky BJD. Akorát tedy kvalita těla a opracování mě zklamala, nebo spíše nepřekvapila vzhledem ke kvalitě Mattel, která se poslední dobou projevuje. Cena není natolik vysoká, aby mě to mrzelo. Zdálky to nejde vidět a zblízka to zkoumám jen já. Většina se skryje pod oblečením, který tedy svou kvalitou taky nic moc. 
Doma jsem měla uháčkovaný jeden šatový kostýmek, který jsem dělala na zkoušku a tak jej tato nová panenka dostala. Kabátek je podle kolekce Paradise doll. 2 komentáře:

 1. Tyhle kloubové panenky mě ze začátku docela děsily. Respektive to tělíčko. Ale na flickru je hodně populární a dokonce na něj přetělují kde co včetně fešek. Nicméně tyhle panenky mají krásné tváře a pohyblivost je úžasné. Jen škoda, že to zpracování je slabší... Ale hlavní je hlava a ta je přeci nádherná :-)
  Obdivuji kostýmek. Já mám spoustu stažených návodů na háčkování, ale s touhle technikou si až tak nerozumím :-x

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, Ty zase krásně pleteš. Tak děkuji za pochvalu kostýmku. Pohyblivost je super, ale taky mě od pohledu to tělo děsí, je takové monstrózní, robotické. A já bych ho třeba za tělo FR nevyměnila. Mám doma jednu FR, kterou se stále chystám nafotit a i když si neklekne na paty, tak se mi líbí víc jak toto. :-)

   Vymazat