úterý 23. února 2016

Ellana Lillycat Cerisedolls

Když jsem přemýšlela, jakou první BJD si pořídit, tak jsem si myslela, že to bude malý skřítek od Fairylandu nebo nějaký jiný podobný typ. Jenže člověk míní, život mění. Začala jsem se pídit po různých panenkách, ale žádná mě neočarovala. Dokud se neobjevila na prodej Ellana od francouzské návrhářky. Byla však špatně nafocená, vůbec ne jako sexy kočka, kterou ve skutečnosti je, a mého partnera moc nezaujala. I výška 57 cm jej docela odrazovala. A tak jsem si tento "sen" nechala odplout stranou. Poté se k prodeji objevila Constantine v MSD velikosti  (41 cm) a bylo rozhodnuto. Po Ellaně jsem však v hloubi duše nepřestala toužit, což se na mě projevilo, když ji nabídla Lenka Bártlová na prodej a nevadilo ji ani, že bych ji splácela rok. Šla jsem do toho. Z finančních důvodů to vypadalo, že si ji nejdříve ani nebudu moc doplatit, pak se naskytla možnost naopak doplatit půlku najednou a poté zase tak nějak ty peníze chyběly. Ale všechno toto trápení se "přežilo" a Ellana zůstává. 

I když osobně asi nebudu obrovským zastáncem BJD panenek, za tuto vysněnou krásku jsem ráda. Prošla u mě několika změnami. Face-up měla původně laděný do zrzava, k čemuž se nehodila paruka, kterou jsem na ní chtěla vidět. Objednala jsem jí tedy zrzavou, která ji k obličeji seděla, ale tento vzhled už zase neseděl mně. Tak jsem ji zkusila přemalovat sama do tmavších tónů očí i rtů. Při mé šikovnosti se mi zadrhl štěteček na rtech a zkazila jsem je. Tak ji čekala další přemalba rtů - dostaly perleťově růžový vzhled. Není to ono, ale jako prozatimní úprava/oprava, to musí stačit. Do budoucna se buď odhodlám pro nový face-up anebo pošlu Ellanu na přemalování jinam.velikosti 


Jako první, co bylo ušito, je vínově červený korzet s rukávky. Ale protože jsem nebyla schopna dodělat nějaký jiný kus oděvu na zakrytí holého zadku, vzala jsem do rukou háčkování a uháčkovala jí šaty na tělo. Minišaty jsou na skrytý zip, doladěné korálky.2 komentáře:

 1. Panenky BJD obdivuji už dlouho a to , co mě brzdí při jejich koupi, je vysoká cena(pro mně). Přála bych si mít alespoň jednu, toužím po nějaké maličké. Tvoje panenka je krásná a přiznám se, já bych jí nechala tu zrzavou paruku, zrzky miluju. Líbí se mi háčkované šaty a obdivuju korzet, šít neumím. Ještě tě poprosím, jestli bys mohla vložit políčko pro odběr nových příspěvků, moc ráda bych se na tvůj blog vracela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda vůbec nevím, kam zmizel můj komentář, co jsem tu už psala :-( ... no psala jsem tu, že právě protože je málo panenek mezi klasickýma se zrzavými vlasy, tak se mi taky líbily, ale tím, že v BJD je možnost volby, tak mám pocit, že skoro každá je zrz s pihami a tuto když jsem si pořizovala, tak jsem zrz v úmyslu vůbec neměla.
   Korzet není žádná sláva - je to šité v rukách, takže zase takové terno to není. Bych řekla.
   Podívám se, jak bude chvilka a v nastavení to zkusím, aby tu ta možnost byla. Vůbec nevím, zda to blogspot právě nabízí.
   no a to je snad vše co jsem psala. Děkuji, že jsi navštívila moje stránky - já na Tvé chodím koukat, ale nekomentuji skoro nikde, tak se to snažím poslední dobou napravit - ono to potěší.

   Vymazat