středa 16. září 2015

Sraz panenek BJD Ostrava 12.9.2015

Po hodně dlouhé době jsem se zúčastnila opět nějakého srazu a to Ostravského, který organizovala Beruška. Nejdříve to vypadalo, že se nikam nedostanu. Dítko po očkování, doma spoustu starostí, ale nakonec jsme se přeci jenom rozhodli jet. Vlak jsme málem nestihli, na Svinovských mostech trochu bloudili, pak při výluce tramvaje se málem projeli Ostravou, ale nakonec jsme dorazili na místo. Malej spal a tak s ním tatínek jezdil po parku  mezitím, co já si užívala dvě hodinky mezi stejně "potrefenými" ženami jako jsem já a mohla se s nimi poznat osobně a podívat se i na jiné panenky BJD než tu jedinou, kterou mám doma. No a ať už se nerozepisuji, tady jsou fotky.Musela jsem vyvážit bílou na foťáku k čemuž pomohlo triko od Erica :-) Pak byly fotky lepší.


Naděnka s Beruškou se kochají kráskami od Haničky :)
Nejvíce si to užívala Kačka - ta byla v sedmém nebi :-)
Stejná a přeci každá jiná :)

Pár panenek, co mě dost něčím zaujaly 
detail sladkých botiček


A nesmím zapomenout na svoje oblíbené Cerisedoll od Rachel, které jsem hned narychlo porovnávala - moje Constantine na klasickém těle s větším poprsím a Beruščina Manon na cartoon těle s malým poprsím. Já ty panenky od Lillycat prostě zbožňuji.
4 komentáře:

 1. Ahoj Katko,
  moc ráda se na vaše srazy dívám. :-) A jsem ráda, že si je opravdu užíváte. :-)
  Teď jsem si četla tvůj profil a úplně mě dostalo to, že jsi kdysi byla pod názvem Kopretinka! :-) V té době jsem k tobě na blog moc ráda chodila a samozřejmě, že i komentovala. :-) Já kdysi vystupovala pod názvem Šavrda, ale nevím, zda si mě pamatuješ. :-) Přeji ti moc krásný víkend. A jsem ráda, že jsem objevila tvůj nynější blog. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ahoj Šárko, tedy Ty jsi mě potěšila :-) ... to víš, že si pamatuji ;-) A jak jsi na tom s webovými stránkami Ty? Máš teď nějaké? Jak jsi na tom s panenkami, ještě pro ně tvoříš? Budu ráda, když se znovu ozveš.

   Vymazat
  2. Kačko, panenky mám, nejvíce jsem podlehla panenkám Blythe (u nás nejdou koupit a tak jsem šťastná, že mám Basaak). Ale Jednu Blythe jsem dostala od sběratelky ze Singapore a druhou Blythe jsem dostala od sběratelky z Ameriky. :-)
   Samozřejmě, že mám i jiné panenky a dokonce mám i jednu BJD panenku Hujoo :-)
   Blog už nemám. Ale teď jsem na flickru: https://www.flickr.com/photos/125753951@N06/. :-)

   Vymazat
  3. Já si právě říkala, že blog už není, na flickr kouknu moc ráda :-) Já nějak těm Blythe ještě nepřišla na chuť a doufám, že ani nepřijdu :-D ... teď jsem si pořídila první fashion royalku a asi jsem ztracená :-) ... jen mít čas to všechno nafotit.

   Vymazat