pondělí 18. května 2015

Constantine - Lillycat Cerisedolls

Vánoční dárek v květnu? Ano, jde to. S mým milovaným partnerem, kterému za tuto krásku moc děkuji a umožnil mi její koupi. Nečekaně jsem se do těchto panenek z resinu zakoukala. Nejdříve se objevila jedna k prodeji, pak druhá, třetí... a ta byla osudnou. Celou dobu se mi o ní zdálo, neustále jsem o ní mluvila a v podstatě jsem v hlavě neměla už nic jiného. No a asi se nedalo se mnou vydržet, tak je doma :-) 

Constantine je 40,5 cm vysoká panenka v krémové barvě od autorky Rachelle Bartel, které se dají koupit v omezenou dobu na jejích stránkách Lillycat Cerisedolls. Já ji mám však od panenkářky Renči, která zatoužila po její vyšší verzi Lyse a tím dala tu svou k prodeji. Koupila jsem ji nahou, bez paruky s krásnýma třpytivýma očima. 

Tato panenka má starší typ těla (větší poprsí), což mně teda vůbec nevadilo. Je to hodně zvláštní panenka a moje první "resinka". Aby tady neseděla nahá, ušila jsem ji na rychlovku šaty z pruhované bavlny a pod prsy dostala pásek s mašličkou. Představuji ji tedy již v tomto oblečení. 


Žádné komentáře:

Okomentovat